عکاسی مناسبتی کودک

عکاسی مناسبتی کودک

یکی از پرطرفدارترین مورد های عکاسی کودک، عکاسی مناسبتی است.

عکاسی مناسبتی کودک شامل چند بخش است:

۱.عکاسی مناسبت های شخصی کودک

عکاسی مناسبت های شخصی و خانوادگی که برای کودک و خانواده مهم است.

در این مجموعه عکاسی بارداری،‌ عکاسی نوزاد در بیمارستان، عکاسی نوزاد در آتلیه،عکاسی نوزاد در خانه، عکاسی قاب رشد، عکاسی جشن دندونی، عکاسی راه رفتن نوزاد، عکاسی جشن تولد کودک، عکاسی خانوادگی در آتلیه، عکاسی مناسبت های خاص ورزشی  برای کودک می باشد.

ما در آتلیه کودک، نوزاد، بارداری نی نی بین با استفاده از کادر حرفه ای و تجهیزات و دکور متنوع در تمام مناسبت های مهم زندگیتان در کنار شما و کودکتان خواهیم بود تا زیباترین لحظات شما را ثبت کنیم.

۲.عکاسی فصلانه کودک

بخش دوم عکاسی های مناسبتی شامل عکاسی های دکورفصل ها، عکاسی های مناسبتی اجتماعی کودک، عکاسی های مناسبتی عیدانه کودک، عکاسی های مناسبت های تاریخی از کودک می باشد.

در عکاسی دکور فصل ها کودک و نوزاد عزیز می توانند با حضور در آتلیه با دکور و تم فصل مربوط عکاسی متفاوتی انجام دهند. عکاسی های دکور فصل شامل، عکاسی با دکور تم بهار، عکاسی با دکور تم تابستان، عکاسی با دکور تم پاییز و عکاسی با دکور تم زمستان است.

البته یکی از پیشنهادهای ما برای شما عکاسی در فضای باز است. عموما در فصل ها خود فضای باز معرف فصل است. رنگ بندی پاییز را برای عکاسی کودک در فضای باز پاییز تصور کنید؛ و یا شاخه های درختان را برای عکاسی کودک در فضای باز زمستان. شکوفه های درختان برای برای عکاسی کودک در فضای باز بهار و یا نور تابستان برای عکاسی کودک در فضای باز تابستان.

ما در آتلیه کودک، نوزاد، بارداری نی نی بین در هر فصل کنار شما خواهیم بود و زیبایی و رنگ ها و حال و هوای هر فصل را در کنار زیبایی کودک و نوزادتان به تصویر خواهیم کشید.

۳.عکاسی عیدانه کودک

یکی از جذاب ترین عکاسی های مناسبتی عکاسی عیدانه کودک می باشد.

عموما عیدها همراه با لباس های تمیز و موهای مرتب و کلی شور و اشتیاق . ما در آتلیه کودک نی نی بین این فرصت را فراهم آوردیم تا عکاسی کودک، نوزاد و عکاسی خانوادگی با دکور عید انجام گیرد. دکور عید و سفره هفت سین جزء به یاد ماندنی ترین دکورهای عکاسی کودک است. البته عکاسی های عیدانه فقط شامل عید نوروز نیست. عکاسی های دکور کریسمس نیز در آتلیه کودک نی نی بین انجام می گیرد. برای عکاسی های کریسمس نیز شما می توانید با حضور در آتلیه کودک نی نی بین، عکاسی عیدانه به یاد ماندنی را تجربه کنید.

 یکی از بخش های مهم عکاسی عیدانه، عکاسی کودک در شب یلدا با دکور شب یلدا می باشد. البته عکاسی شب یلدا فقط مختص کودک نیست و می تواند انتخاب مناسبی برای عکاسی خانوادگی نیز محسوب شود.